6TPF220M9L
MFR.Part #
6TPF220M9L
JLCPCB Part #
C427194
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 220uF 6.3V 9mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS