6TPE470MI
MFR.Part #
6TPE470MI
JLCPCB Part #
C402828
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+105℃ 18mΩ@100kHz 470uF 6.3V ±20% SMD,4.3x7.3mm Tantalum Capacitors ROHS