6TPE330MIL
MFR.Part #
6TPE330MIL
JLCPCB Part #
C134173
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 18mΩ@100kHz 330uF 6.3V ±20% SMD,7.3x4.3mm Tantalum Capacitors ROHS