6TPE220MI
MFR.Part #
6TPE220MI
JLCPCB Part #
C129173
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 18mΩ@100kHz 220uF 6.3V ±20% SMD,7.3x4.3mm Tantalum Capacitors ROHS