6TPE220MAP
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
6TPE220MAP
JLCPCB Part #
C427181
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 220uF 25mΩ@100kHz 6.3V ±20% SMD,7.3x4.3mm Tantalum Capacitors ROHS