6TPE100MPB
MFR.Part #
6TPE100MPB
JLCPCB Part #
C178383
Package
SMD,3.5x2.8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 25mΩ@100kHz 6.3V ±20% SMD,3.5x2.8mm Tantalum Capacitors ROHS