6SEQP470M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
6SEQP470M
JLCPCB Part #
C1578661
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 12mm 15mΩ 210.5mA@120Hz 3.5mm 470uF 6.3V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS