63SXV68M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
63SXV68M
JLCPCB Part #
C385883
Package
SMD,D10xL12.6mm
Description
-55℃~+125℃ 1.03A@100kHz 1000hrs@125℃ 10mm 12.6mm 63V 68uF Polymer ±20% SMD,D10xL12.6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS