63SXE39M
MFR.Part #
63SXE39M
JLCPCB Part #
C1578859
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 12mm 25mΩ 3.5mm 39uF 46.5mA@120Hz 63V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS