63SXE33M
MFR.Part #
63SXE33M
JLCPCB Part #
C128498
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 12mm 2.95A@100kHz 25mΩ@100kHz 3.5mm 33uF 63V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS