63SXE18M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
63SXE18M
JLCPCB Part #
C1578814
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 17mA@120Hz 18uF 3.5mm 60mΩ 63V 7mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS