50SEK68M
MFR.Part #
50SEK68M
JLCPCB Part #
C3032579
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1.2A@100kHz 1000hrs@125℃ 12mm 25mΩ@100kHz 3.5mm 50V 68uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS