50SEK22M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
50SEK22M
JLCPCB Part #
C1578596
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 2.5mm 22uF 35mΩ 41mA@120Hz 50V 6.3mm 6mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS