4TPU47MSK
MFR.Part #
4TPU47MSK
JLCPCB Part #
C4981274
Package
0805
Description
-55℃~+85℃ 150mΩ@100kHz 47uF 4V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS