4TAB100M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
4TAB100M
JLCPCB Part #
C2161167
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 1.1A@100kHz 100uF 4V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS