4SVPC330MV
MFR.Part #
4SVPC330MV
JLCPCB Part #
C2161682
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 158mA@120Hz 15mΩ 2000hrs@105℃ 330uF 4V 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS