4SVPC150MY
MFR.Part #
4SVPC150MY
JLCPCB Part #
C3275432
Package
SMD,D5xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 112mA@120Hz 150uF 2000hrs@105℃ 23mΩ 4V 5mm 6mm Polymer ±20% SMD,D5xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS