4SEQP560M
MFR.Part #
4SEQP560M
JLCPCB Part #
C1578663
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 12mm 13mΩ 226mA@120Hz 3.5mm 4V 560uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS