4SEPC560MW
MFR.Part #
4SEPC560MW
JLCPCB Part #
C1578609
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 280mA@120Hz 4V 5000hrs@105℃ 560uF 6.3mm 7mΩ 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS