35TQS47MEU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
35TQS47MEU
JLCPCB Part #
C4980639
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 35V 47uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS