35SVPT39M
MFR.Part #
35SVPT39M
JLCPCB Part #
C1518254
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 140mA@120Hz 20000hrs@105℃ 30mΩ 35V 39uF 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS