35SVPK330M
MFR.Part #
35SVPK330M
JLCPCB Part #
C178373
Package
SMD,D10xL12.6mm
Description
-55℃~+125℃ 1.39A@100kHz 1000hrs@125℃ 10mm 12.6mm 330uF 35V Polymer ±20% SMD,D10xL12.6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS