35SVPK22M
MFR.Part #
35SVPK22M
JLCPCB Part #
C454605
Package
SMD,D5xL5.9mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 22uF 35V 5.9mm 5mm 820mA@100kHz Polymer ±20% SMD,D5xL5.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS