35SVPF82M
MFR.Part #
35SVPF82M
JLCPCB Part #
C188358
Package
SMD,D8xL11.9mm
Description
-55℃~+105℃ 11.9mm 35V 4A@100kHz 5000hrs@105℃ 82uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL11.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS