35SVF22M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
35SVF22M
JLCPCB Part #
C454654
Package
SMD,D6.3xL5.9mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 22uF 35V 5.9mm 6.3mm 820mA@100kHz Polymer ±20% SMD,D6.3xL5.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS