35SEPF120M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
35SEPF120M
JLCPCB Part #
C128494
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 120uF 13mm 18mΩ@100kHz 35V 4.4A@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS