35SEK330M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
35SEK330M
JLCPCB Part #
C1578571
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10mm 13mm 18mΩ 330uF 35V 5mm 69.5mA@120Hz Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS