2TPE330MFB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
2TPE330MFB
JLCPCB Part #
C347529
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 15mΩ@100kHz 2V 330uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS