2R5THE330MI
MFR.Part #
2R5THE330MI
JLCPCB Part #
C171849
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 18mΩ@100kHz 2.5V 330uF ±20% SMD,4.3x7.3mm Tantalum Capacitors ROHS