2R5TAE330MI
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
2R5TAE330MI
JLCPCB Part #
C2158326
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 18mΩ@100kHz 2.5V 2.8A@100kHz 330uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS