2R5SVPT680MX
MFR.Part #
2R5SVPT680MX
JLCPCB Part #
C1518248
Package
SMD,D6.3xL6.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16mΩ 175mA@120Hz 2.5V 20000hrs@105℃ 6.3mm 6.5mm 680uF Polymer ±20% SMD,D6.3xL6.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS