2R5SVPB120M
MFR.Part #
2R5SVPB120M
JLCPCB Part #
C3275273
Package
SMD,D6.3xL5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 120uF 2.5V 40mΩ 5mm 6.3mm 83.5mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS