2R5SVPA820M
MFR.Part #
2R5SVPA820M
JLCPCB Part #
C2161919
Package
SMD,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 19mΩ 2.5V 2000hrs@105℃ 212mA@120Hz 820uF 8mm Polymer ±20% SMD,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS