2R5SVPA180MAA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
2R5SVPA180MAA
JLCPCB Part #
C3274778
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 134.5mA@120Hz 180uF 2.5V 2000hrs@105℃ 20mΩ 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS