2R5SEP1500M+T
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
2R5SEP1500M+T
JLCPCB Part #
C1579115
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mΩ 13mm 1500uF 2.5V 2000hrs@105℃ 272mA@120Hz 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS