25TQC15MV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25TQC15MV
JLCPCB Part #
C542612
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 15uF 25V 45mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS