25SVPT100M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25SVPT100M
JLCPCB Part #
C3275495
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 160mA@120Hz 20000hrs@105℃ 24mΩ 25V 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS