25SVPK470M
MFR.Part #
25SVPK470M
JLCPCB Part #
C454276
Package
SMD,D10xL12.6mm
Description
-55℃~+125℃ 1.59A@100kHz 1000hrs@125℃ 10mm 12.6mm 25V 470uF Polymer ±20% SMD,D10xL12.6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS