25SVPF27MX
MFR.Part #
25SVPF27MX
JLCPCB Part #
C347564
Package
SMD,D5xL5.9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.45A@100kHz 25V 27uF 5.9mm 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% SMD,D5xL5.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS