25SVPF180M
MFR.Part #
25SVPF180M
JLCPCB Part #
C178366
Package
SMD,D8xL11.9mm
Description
-55℃~+105℃ 11.9mm 180uF 25V 3.2A@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL11.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS