25SEP22M+T
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25SEP22M+T
JLCPCB Part #
C1578888
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100mA@120Hz 10mm 22uF 25V 3000hrs@105℃ 50mΩ 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS