25SEK82M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25SEK82M
JLCPCB Part #
C3274662
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 2.5mm 25V 25mΩ 48mA@120Hz 6.3mm 6mm 82uF Polymer ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS