25SEK270M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25SEK270M
JLCPCB Part #
C178361
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1.47A@100kHz 1000hrs@125℃ 12mm 25V 270uF 3.5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS