20TQC22MYFB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
20TQC22MYFB
JLCPCB Part #
C178360
Package
SMD,3.5x2.8mm
Description
-55℃~+105℃ 20V 22uF 90mΩ@100kHz ±20% SMD,3.5x2.8mm Tantalum Capacitors ROHS