20SVT390M
MFR.Part #
20SVT390M
JLCPCB Part #
C1518268
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 12mm 14mΩ 2000hrs@105℃ 20V 247.5mA@120Hz 390uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS