20SVPT180M
MFR.Part #
20SVPT180M
JLCPCB Part #
C1518252
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 160mA@120Hz 180uF 20000hrs@105℃ 20V 25mΩ 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS