20SVPK680M
MFR.Part #
20SVPK680M
JLCPCB Part #
C542296
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10mm 12.7mm 12mΩ 20V 680uF 85mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS