20SVPK220M
MFR.Part #
20SVPK220M
JLCPCB Part #
C454650
Package
SMD,D8xL6.9mm
Description
-55℃~+125℃ 1.01A@100kHz 1000hrs@125℃ 20V 220uF 6.9mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL6.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS