20SEQP68M+T
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
20SEQP68M+T
JLCPCB Part #
C2162594
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10mm 20V 37.95mA@120Hz 40mΩ 5mm 68uF 8mm Polymer ±20% 插件,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS