20SEP100M+TSS
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
20SEP100M+TSS
JLCPCB Part #
C3274367
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12mm 166mA@120Hz 20V 24mΩ 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS